tr eng

 

  • Fiber Optik Kablolar
  • Fiber Optik Pathcord ve Pigtail
  • Fiber Optik Pacthpanel
  • Fiber Optik Ek Kutusu
  • Fiber Optik Cihazlar
  • Fiber Optik Converter
  • Fiber Optik Araçları
  • Optik Data Kabinetler
  • Fiber Optik Aksesuarlar...

Hes Kablo tarafından üretilen, uzun mesafe ve yerel haberleşme ağlarında kullanılan fiber optik kablolar en son teknolojiye göre kurulmuş modern tesislerde üretilmektedir. Loose tube teknolojisi ile direkt gömülen, büz içerisine gömülen ,havai tip ve özel amaçlı dahili ve harici tip "single mode" veya "multi mode" fiber optik kablolar bulunmaktadır.

Patch Cord serisi, en son teknoloji ürünü fiber optik konnektörler ile, her iki tarafı sonlandırılmış simpleks ve dupleks kabloları kapsamaktadır. Patchcordlar FC/FC , FC/SC , FC/LC, SC/SC , SC/LC , LC/LC Adaptörlü ve SM veya MM olmak üzere ceşitlere ayrılırlar. Pathcorlar 1mt. / 2mt. / 3mt. /10mt. /15mt. / 20 mt. gibi belirli ölçülerde daimi stok bulunduğu gibi özel metrajlara görede üretim yapılmakdadır.

Pigtail serisi, en son teknoloji ürünü fiber optik konnektörler ile, tek tarafı sonlandırılmış simpleks ve dupleks kabloları kapsamaktadır. Pigtailler FC/SC/LC Adaptörlü ve SM veya MM olmak üzere çeşitlere ayrılırlar.

- Duvar tipi fiber optik sonlandırma kutusu.

-Optik patchpaneller ve Cat5/Cat6 patchpaneller.

Fiber Optik hatlarda kullanılan ek kutuları, fiber eklerini dış etkenlere karşı korumak amacı ile yeraltı ve havai hatlarda kullanılmak üzere dizayn edilmişlerdir. Cascom ek kutuları su sızdırmazlık ve diğer çevresel etkenlere karşı mükemmel koruma sağlarlar. Ek kutuları ek sayısına göre çeşitli sayılarda ek kasetleri içerirler ve 144 fiber eki alabilecek şekilde üretilmişlerdir. Ek kutusu ile birlikte ek yapmakta kullanılan tüm malzemeler standart olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

 

Fujikura Fusion Splicers: FSM-60S Optical time-domain reflectometer(OTDR)

Birbirinden farklı, uzak noktalardaki ağları, bu cihazlar sayesinde fiber optik kabloyla lokal ağlara dönüştürebilirsiniz.

2 core fiberoptik kablo ile kullanılan bu dönüştürücülerin bir core'u alıcı (RX-Receiver), diğer core'u ise verici (TX-Transmitter) olarak kullanılır.

   
Tüp ve Fiber Sıyırıcı Fujikura Elektrot
Kablo Klavuzu
Fiber Optik Kesici
-M6 Somun Vida
-Tüp ve Fiber Sıyırıcı

 

Optik Data Kabinetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Tel: +(99) 412 489 20 20

E-mail: sales@cascom.az

 

 

Estap © 2013 www.estap.com.tr

 

Cascom ürünlerine ulaşmak için yan taraftaki kategorilerden birini seçiniz.

All rights reserved by CASCOM © 2008